DPD slogan

Přihlášení:
Musíte vyplnit uživatelské jméno!
Musíte vyplnit heslo!
Uživatelské jméno:
Heslo:

Vážený zákazníku,

vítáme Vás ve webovém rozhraní pro zadávání dobírkových údajů k dobírkovým balíkům DPD. K využívání Online služeb je nutné mít u DPD registrovaný společný login pro tyto služby - DelisID. Nemáte-li DelisID, požádejte o ně Vaše depo prostřednictvím tohoto formuláře.
Pro první přihlášení prosím požádejte o aktivaci Vašeho DelisID pro přístup do této služby přes odkaz Žádost o aktivaci DelisID. K tomu potřebujete znát Vaše DPD zákaznické číslo. Pokud jej neznáte, sdělí Vám jej na požádání Vaše DPD depo. Nemáte-li zákaznické číslo, může Vám být přiděleno a poté lze požádat o přístup do tohoto rozhraní. Jakmile budete mít potřebné údaje, jednoduše se přihlaste se a zadávejte data nezbytná pro doručení Vašich balíků a odplacení dobírek na Váš účet.
Informace o způsobu, jak požádat o DelisID a aktivovat jej pro přístup do webového rozhraní pro zadávání dobírkových údajů, naleznete v návodu ZDE.

Potřebujete-li poradit jak pracovat s tímto rozhraním, stáhněte si uživatelský manuál ZDE.

V případě, že nemáte přihlašovací jméno do webového rozhraní a zasíláte dobírky pouze příležitostně, použijte pro vyplnění dobírkových údajů tento formulář a zašlete ho jako přílohu mailem na dobirky@dpd.cz

Děkujeme

Vaše DPD